Разные и объявления

Bookmark and Share


Погода

Сегодня малооблачно, возможен дождь. Ветер юго-западный, 3 – 5 м/с. Температура воздуха днем 30 – 31, ночью 23 – 25 градусов тепла. Завтра ясно. Ветер юго-западный, 3 – 5 м/с. Температура воздуха днем 31 – 33, ночью 21 – 24 градуса тепла.
По сведениям ФОБОС.


ПРОГНОЗ КОСМИЧЕСКОЙ ПОГОДЫ

Сегодня слабовозмущенная геомагнитная обстановка. Завтра повышенная геомагнитная активность, возможны периоды штормовой космической погоды.
М. РЯБОВ, старший научный сотрудник.


Інформація про одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
стаціонарними джерелами ПП «Норіон-торг»

Метою надання інформації є одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ПП «Норіон-торг», розташованого за адресою:
м. Одесса, вул. Локомотивна, 38.
Основна діяльність – прийом, відвантаження, зберігання інертних матеріалів та виробництво бетонної суміші.
ПП «Норіон-торг» відноситься до третьої групи підприємств за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря та не ставиться на держоблік.
У 2012 р. ТОВ «Екотехніка» виконало інвентаризацію джерел викидів ЗР в атмосферу, на підставі якої були розроблені документи, що обгрунтовують обсяги викидів, для одержання дозволу на викиди ЗР в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Викиди ЗР в атмосферу в кількості 1,456 т/рік відповідають вимогам по чистоті атмосферного повітря.
Строк розгляду інформації – місяць від дня опублікування.
Більш детально ознайомитися з інформацією для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин ПП «Норіон-торг» можна в управлінні екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міськради за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 14, тел.: 724-33-24, 725-03-71.


Частные объявления

Работа

 • Помощник логиста. Движение товара. Официально. Тел. (098) 893-36-49.
 • Помощник бухгалтера. Первичная документация. Официально. Тел. (063) 942-38-73.
 • Студенты и пенсионеры! Не упускайте свой шанс работать и отдыхать одновременно. Тел. 54-51-40, c 16.00 до 21.00.
 • Срочно! Работа административного характера для выпускников вузов. Растущий доход. Возможен карьерный рост. Тел.: (063) 449-39-46, (066) 632-31-93.
 • Работа для бывших психологов. Офис. Гибкий график. Тел.: (097) 96-46-790, (063) 15-20-611, (095) 19-47-621.
 • Хватит сидеть дома! Хочешь зарабатывать, приходи. График гибкий. Тел. (066) 174-49-58.
 • Требуются руководители структурных подразделений. Конкурс. Тел. (093) 60-88-004.
 • Административная работа для тех, кому за… Достойный доход. Тел.: (063) 449-39-46, (066) 632-31-93.
 • Работа в офисе! Высокий доход. Гибкий график. Возраст не ограничен. Тел.: (067) 272-93-04, (093) 626-76-01.
 • Работа для выпускников вузов. Гибкий график. Карьера. Доход растущий. Тел.: (097) 96-46-790, (063) 15-20-611, (095) 19-47-621.
 • Работа! Возможность зарабатывать. Гибкий график. Высокий доход. Тел. (095) 033-59-53.

Одеський обласний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
• головного спеціаліста відділу інформаційних систем Одеського міського центру зайнятості.
Обов'язкові вимоги до претендентів:
– Освіта – вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
– Стаж роботи: на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше ніж рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж три роки.
– Обов'язкове знання комп'ютера та української мови.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
– Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження державної служби.
– Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками.
– Дві фотокартки розміром 4х6.
– Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеню.
– Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
– Копію документа, який посвідчує особу.
– Копію військового квитка (для військовозобов'язаних).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: 65007, м. Одеса, вул. Адм. Лазарєва, 10, кабінети 36, 37.
Інформацію щодо конкретних функціональних обов'язків, оплати та умов конкурсу можна отримати за адресою: 65007, м. Одеса, вул. Адм. Лазарєва, 10, кабінети 36, 37, тел. 705-12-80.


Неподражаемая Коко!

«Можно быть очаровательной в двадцать, восхитительной в 30 и неотразимой в любом возрасте», – так говорила неподражаемая Коко Шанель. Но, в сущности, что мы знаем
об этой удивительной женщине? Слишком мало, чтобы иметь свое личное мнение о ней, и слишком много, чтобы считать ее великой.

Маленькое черное платье, приталенный жакет и мода… на загар. Эти, на первый взгляд, незначительные нюансы полностью перевернули мышление людей той эпохи. И несмотря на то, что сейчас на дворе уже XXI столетие, влюбленность в эту удивительную женщину не проходит. Одесская художница Елена Ильичева не скрывает, что уже много лет является поклонницей Коко, и свои чувства к ней она решила воплотить в картинах. Но на картинах Елены Ильичевой практически нет самой Шанель! На выставке, посвященной великой француженке, вы увидите… предметы, которые окружали модельера и которые хранятся в ее личном музее. Бусы из жемчуга, туфельки, старинный комод с умывальником, кофемолка, золотые бокалы для вина, шкатулка для украшений – все они могут рассказать о своей хозяйке больше, чем библиографы.
– Выставку, посвященную Шанель, я мечтала организовать уже несколько лет. Идея увидеть Шанель через ее личные вещи появилась давно, но вот осуществить затею оказалось непросто, пришлось изрядно потрудиться. Большую помощь в организации выставки оказали Французский культурный центр и сотрудники квартиры-музея Коко, они выслали фотографии ее вещей. Благодаря этим снимкам я и создавала свои картины, – рассказывает художница.
Елена работает в оригинальной технике – пишет картины пальцами, но, что удивительно, при этом контуры предметов прорисованы достаточно четко, а детали не размыты.
Выставка под названием «Ко-Ко-Ри-Ко» будет работать в Одесском культурном центре по адресу: ул. Нежинская, 77 до 30 июля. Вход свободный.

Екатерина КОВАЛЕНКО.


Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
– головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
– головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово);
– головного спеціаліста відділу кадрового забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
– головного спеціаліста сектора виплат соціальних допомог відділу бухгалтерського обліку управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соці-альної політики Одеської міської ради (тимчасово);
– головного спеціаліста відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Приморському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
– головного спеціаліста відділу з реалізації соціальних послуг управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово);
– головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Приморському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
– головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Малиновському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово);
– головного спеціаліста відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення в Приморському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
– головного спеціаліста відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово).
Вимоги до кандидатів:
– громадянство України;
– володіння державною мовою;
– повна вища освіта за фахом (перевага надається особам з вищою економічною та юридичною освітою);
– для керівного складу – досвід роботи не менше ніж три роки;
– володіння ПК (WORD, EXCEL та інші).
Заяви приймаються протягом місяця.
Телефон для довідок 726-17-89.


Радует одно – никто не пострадал

На улице Балковской, неподалеку от автовокзала, сгорел припаркованный автомобиль – такси.

Огнеборцам потребовалось всего пять минут после получения вызова, чтобы прибыть на место происшествия, еще четыре минуты ушло на ликвидацию возгорания. Тем не менее, несмотря на усилия пожарно-спасательного расчета, автомобиль сгорел полностью. Как сообщили сотрудники МЧС, в результате происшествия никто не пострадал.

Павел РАДЧЕНКО.


Официально

17 июля 2012 года, во вторник, в 10.00 состоится XV сессия Одесского городского совета VI созыва.
Предварительная повестка дня:
– О внесении изменений и дополнений в бюджет города Одессы на 2012 год.
– О целевых программах.
– О приватизации и отчуждении объектов коммунальной собственности.
– О земельных правоотношениях.
– О создании, ликвидации, изменении наименования, утверждении уставов коммунальных предприятий, учреждений, об их деятельности, другие вопросы.Обсудить на форуме или в блоге