Про затвердження «Містобудівного обгрунтування розміщення комплексу для термічного знешкодженнянебезпечних відходів на території БУ «Притулок для захисту та допомоги бездомним тваринам»за адресою: м. Одеса, 6й км Овідіопольської дороги»

Bookmark and Share


Розміщення комплексу для термічного знешкодження небезпечних відходів на території БУ «Притулок для захисту та допомоги бездомним тваринам» за адресою: м. Одеса, 6-й км Овідіопольської дороги»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (розділ V. Прикінцеві положення), ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», «Порядку вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ «Правил забудови
м. Одеси»), затвердженого рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, Одеська міська рада
ВИРIШИЛА:
1. Затвердити «Містобудівне обгрунтування розміщення комплексу для термічного знешкодження небезпечних відходів на території
БУ «Притулок для захисту та допомоги бездомним тваринам» за адресою: м. Одеса, 6-й км Овідіопольської дороги» та містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, зазначеної в даній містобудівній документації (додається).
2. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І.І.) протягом двох тижнів після прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення у відповідних засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування забудови територій та архітектури.

Міський голова О. КОСТУСЄВ.Обсудить на форуме или в блоге