Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 31.01.11 р. № 281VI «Про встановлення зборуза місця для паркування транспортних засобів»

Bookmark and Share


Відповідно до пункту 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 10, 12, 266, пункту 5 розділу XIX Податкового кодексу України Одеська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення Одеської міської ради від 31.01.11 р. № 281-VІ «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів», скасувавши додаток до рішення «Розмір ставок збору за місця для паркування транспортних засобів згідно територіальних зон знаходження земельних ділянок» та виклавши пункт 2 рішення у новій редакції:
«2. Встановити ставки збору за місця для паркування транспортних засобів у гривнях за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності на майданчиках для платного паркування або спеціально відведених автостоянках, у розмірі 0,03% мінімальної заробітної плати, установленої на 1 січня податкового (звітного) року».
2. Це рішення набуває чинності з 01.01.2013 р.
3. Департаменту інформації і зв’язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування, бюджету та фінансів та на по­стійну комісію Одеської міської ради з транспорту, дорожнього господарства, зв’язку та морегосподарського комплексу.

Міський голова О. КОСТУСЄВ.Обсудить на форуме или в блоге