Объявления

Bookmark and Share


Виконавчий комітет Одеської міської ради повідомляє про легалізацію шляхом повідомлення громадської організації «Твереза Одеса».
– керівник – Козіцька Надія Миколаївна;
– місцезнаходження: 65072, м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 49/1, кв. 78.

Одесский городской совет и исполнительный комитет городского совета выражают искреннее соболезнование депутату Одесского городского совета VI созыва Ищенко Александру Валерьевичу в связи с тяжелой утратой – смертью матери

ИЩЕНКО Антонины Николаевны.

Глубоко скорбим о невосполнимой утрате.


Фракция «Партия регионов» в Одесском городском совете выражает глубокие соболезнования Александру Валерьевичу Ищенко в связи с тяжелой утратой – смертью матери

Антонины Николаевны.

Пусть светлая память об этом человеке навсегда сохранится в сердцах родных, близких и друзей.


Інформація про одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами АТЗТ «Комбінат»

Метою надання інформації є одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря стаціонарними джерелами АТЗТ «КОМБІНАТ», розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Водопровідна, 1.
Основний вид діяльності: виробництво кондитерських виробів: тортів та тістечок, тортиів любої складності до різних урочистих подій на замовлення.
В 2012 р. ТОВ «Компанія «ЕКОСВІТ» виконало інвентаризацію джерел викидів ЗР в атмосферу та документи для одержання дозволу. Викиди ЗР в атмосферу – 0,0622 т/рік – відповідають вимогам по чистоті атмосферного повітря.
Більш детально ознайомитися з інформацією для отримання дозволу на викиди ЗР можна у управлінні екології і розвитку рекреаційних зон Одеської міськради за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 14, тел.: 724-33-24, 725-03-71.


В связи с завершением ремонтной кампании администрация коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы» ставит в известность собственников общественных, производственных и жилых зданий и сооружений различных форм собственности (ЖСК, ЖКС, ОСМД, предприятия, детские, лечебные учреждения и др.), жителей г. Одессы, что для выявления скрытых дефектов тепловых сетей будут продлены гидравлические испытания тепловых сетей от районных котельных КП «ТГО» в следующие сроки:
РК « Х-квартал ЮЗМ» до 07.09.2012 г.;
РК «Шампанский пер.» с 03.09.2012 г. до 15.09.2012 г.
Во избежание повреждений внутренних систем отопления необходимо произвести отключения в тепловых пунктах задвижками № 1, 2, 3, 4.
При обнаружении в период и после проведения испытаний повреждений в домовых системах, технических подвалах, парений, провалов либо подземных течей сетевой воды просим сообщать по телефону 723-32-05 диспетчерской службе коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы».
Администрация КП «ТГО».

28 серпня 2012 року на 60-му році життя відійшов у вічність Сергій Вікторович Козлов – генеральний директор ООО «Телекарт-Прибор».
Одеський міський голова, Одеська міська рада, виконавчий комітет Одеської міської ради висловлюють щирі, глибокі співчуття колективу ООО «Телекарт-Прибор» з приводу тяжкої втрати.
Смерть відібрала у нас прекрасну людину, талановитого керівника, професіонала, патріота нашої держави і міста.
Пам’ять про Сергія Вікторовича назавжди залишиться в серцях тих, хто зустрічався і спілкувався з ним на життєвих дорогах.
У цю тяжку хвилину сумуємо і всім серцем співпереживаєм<>о разом з вами.
Одеський обласний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: – головного спеціаліста відділу інформаційних систем Одеського міського центру зайнятості (на період відсутності основного працівника); – спеціаліста 1-ї категорії відділу інформаційних систем Одеського міського центру зайнятості. Обов’язкові вимоги до претендентів: Освіта – вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи: – для головного спеціаліста: на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж три роки; – для спеціаліста 1-ї категорії: без вимог до стажу роботи. Обов’язкове знання комп’ютера та української мови. Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження державної служби.
Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками.
Дві фотокартки розміром 4х6.
Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
Копію документа, який посвідчує особу.
Копію військового квитка (для військовозобов’язаних). Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: 65007, м. Одеса, вул. Адм. Лазарєва, 10, кабінети 36, 37. Інформацію щодо конкретних функціональних обов’язків, оплати та умов конкурсу можна отримати за адресою: 65007, м. Одеса, вул. Адм. Лазарєва, 10, кабінети 36, 37, тел. 705-12-80.

Одесская городская организация работодателей с глубоким прискорбием извещает о преждевременной смерти Козлова Сергея Викторовича – генерального директора общества с ограниченной ответственностью «Телекарт-Прибор», общественного деятеля, члена нашей организации. В 1995 году по предложению и при личном участии Сергея Викторовича создано одно из крупнейших приборостроительных предприятий Украины ООО «Телекарт-Прибор», где он и работал до последних дней своей жизни. За достигнутые большие успехи в производственной и общественной деятельности был награжден орденом «За Заслуги» III степени и другими наградами. Светлая память о Сергее Викторовиче – человеке-труженике, чутком и отзывчивом руководителе навсегда сохранится в наших сердцах. Выражаем глубокое соболезнование родным и близким, трудовому коллективу предприятия в связи с тяжелой для всех нас утратой.

Одесская городская организация работодателей.Обсудить на форуме или в блоге