Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Одеської міської ради

Bookmark and Share


З метою сприяння створенню і діяльності ОСББ і ЖБК і прискорення встановлення економічно обгрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розроблено проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК)».

Проект рішення внесено в порядку місцевої ініціативи.
Проект направлено на вдосконалення нормативно-правового забезпечення порядку взаємодії виконавчих органів Одеської міської ради та ЖБК і ОСББ (виконавців житлово-комунальних послуг).
Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз його регуляторного впливу відповідно до ст. ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної полі-тики у сфері господарської діяльності» розміщено на офіційному сайті Одеси www.odessa.ua у розділі «Регуляторна полі-тика».
Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються протягом одного місяця з моменту оприлюднення до управління економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради: 65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 6, тел. 720-70-27 та на е-mail: depeconomy@omr.odessa.ua, а також на адресу юридичного департаменту Одеської міської ради: 65004, м. Одеса, Думська площа, 1 та на e'mail: reguljatornost@ukr.netОбсудить на форуме или в блоге