Про заходи щодо нормалізації стану атмосферного повітря на території м. Одеси

Bookmark and Share


Відповідно до ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Порядку обмеження, тимчасової заборони (зупинення) чи припинення діяльності підприємств, установ, організацій і об’єктів у разі порушення ними законодавства про охорону навколишнього природного середовища, затвердженого постановою Верховної Ради України від 29.010.1992 р. № 2751-XІІ, у зв’язку з невиконанням потенційно небезпечними підприємствами міста Одеси протягом тривалого терміну рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.11.2008 р. № 1289 «Про посилення екологічного контролю на потенційно небезпечних підприємствах м. Одеси», з метою збереження навколишнього природного середовища та дотримання прав та свобод людини на безпечне для життя і здоров’я довкілля, а також з метою попередження подальшого погіршення екологічного стану та виникнення небезпеки для здоров’я людей виконавчий комітет Одеської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Взяти до відома інформацію підприємств ДП «Одеський морський торговельний порт» (нафторайон), ВАТ «Ексімнафтопродукт», ЗАТ з ІІ «Синтез Ойл», ВАТ «Одеснафтопродукт» і затвердити графік природоохоронних заходів, спрямованих на зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу (додається).
2. Доручити Одеському міському голові створити комісію з нормалізації стану атмосферного повітря в м. Одесі під керівництвом першого заступника міського голови Ільченка М.С., до складу якої включити депутатів Одеської міської ради, представників органів виконавчої влади та представників громадськості.
3. Підприємствам, зазначеним в п. 1 цього рішення, до прийняття в експлуатацію автоматизованої системи контролю забезпечити здійснення постійного моніторингу стану атмосферного повітря на підставах відповідного договору з муніципальною пересувною лабораторією.
4. У разі невиконання графіка, зазначеного в додатку до цього рішення, скликати позачергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради для прийняття рішення про припинення діяльності підприємств.
5. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення та графіка природоохоронних заходів, спрямованих на зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу, в засобах масової інформації.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Костусєва О.О.

Міський голова О. КОСТУСЄВ.Обсудить на форуме или в блоге