Объявления

Bookmark and Share


Материалы по участию общественности
ЧП «НПЦ «ТОР» расположено по адресу: г. Одесса, Николаевская дорога, 253, на территории завода «Продмаш». Предприятие занимается производством металлических конструкций, а именно: металлических заборов, решеток, лестниц, каминных решеток. Для этого на предприятии осуществляются следующие производственные процессы: электродуговая сварка, сварка в среде СО2, плазменная резка, ковка.
На предприятии установлено оборудование отечественного и импортного производства, сертифицированное и разрешенное к использованию в Украине.
Годовой выброс вредных веществ в атмосферу составляет 2,029 т/год.
Расчеты рассеивания загрязняющих веществ в атмосферном воздухе показали, что выбросы загрязняющих веществ являются допустимыми. Мероприятия по снижению выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух не предусматриваются.
Ответственный работник по охране атмосферного воздуха на предприятии – Ливинский А.И., тел. 799-30-22.
ЧП «НПЦ «ТОР» сообщает об оформлении разрешения на выбросы загрязняющих веществ в атмосферу. Материалы, обосновывающие объемы выбросов, разработаны в Южном центре научно-технической деятельности.
Контактное лицо в администрации Дербоглав И. А., тел. 724-33-24.
Срок подачи замечаний – 30 дней со дня опубликования сообщения.

Коллектив Одесского историко-краеведческого музея выражает глубокое соболезнование директору музея Солодовой Вере Владимировне по поводу непоправимой утраты – смерти мужа СОЛОДОВА Анатолия Федоровича.

Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Одеська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в Одеському міському управлінні земельних ресурсів:
– провідного спеціаліста відділу по спеціальній та кадровій роботі;
– провідного спеціаліста сектора контролю загального відділу (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);
– головного спеціаліста відділу геоінформаційних технологій;
– завідувача сектора реєстрації та видачі документів на землю відділу земельного кадастру (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);
– завідувача сектора ринку землі відділу земельного кадастру.

Вимоги до кандидатів:
– громадянство України;
– володіння державною мовою;
– вища освіта за фахом, стаж та досвід роботи;
– володіння ПК.
Заяви приймаються протягом місяця. Телефон для довідок 305-398.


Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Одеська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ї категорії в юридичному департаменті Одеської міської ради.
Вимоги до кандидата:

– громадянство України;
– володіння державною мовою;
– вища юридична освіта;
– уміння працювати на ПК;
– досвід роботи за фахом.
Заяви приймаються протягом місяця.
Телефон для довідок 728-18-41.

Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент міжнародних зв’язків Одеської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради. Вимоги до кандидатів на вакантну посаду:
– громадянство України;
– вища освіта відповідного профілю;
– володіння державною мовою;
– вільне володіння не менше ніж двома іноземними мовами;
– володіння ПК на рівні досвідченого користувача. Заяви приймаються протягом місяця. Резюме разом з контактним номером телефону висилати на електронну адресу: frd@omr.gov.ua або за факсом (048) 724-70-09.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент фінансів Одеської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
– головного спеціаліста сектору по комп’ютеризації відділу бухгалтерського обліку та організаційної роботи департаменту фінансів Одеської міської ради (тимчасово);
– головного спеціаліста бюджетного відділу;
– головного спеціаліста відділу фінансування місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства та соці-ального захисту населення (тимчасово);
– начальника відділу внутрівідомчого контролю та контролю за використанням бюджетних коштів. Вимоги до кандидата:
– громадянство України;
– володіння державною мовою;
– вища освіта за фахом;
– стаж та досвід роботи;
– володіння ПК.

Заяви приймаються протягом місяця. Телефон для довідок 725-92-97.Обсудить на форуме или в блоге