Объявления

Bookmark and Share

Погода

Сегодня малооблачно. Ветер восточный, 5 – 7 м/с. Температура воздуха днем 22 – 24, ночью 14 – 16 градусов тепла. Завтра облачно. Ветер восточный, 5 – 7 м/с. Температура воздуха днем 21 – 23, ночью 14 – 16 градусов тепла.

По сведениям ФОБОС.


Обзор космической погоды

Сегодня и завтра ожидаются отдельные периоды повышенной геомагнитной активности.

Михаил РЯБОВ,
старший научный сотрудник.


С 9 по 18 октября
в г. Одессе будут устанавливаться десять рекордов
для лондонской Книги рекордов Гиннесса.
Ищу спонсоров.
Всем заинтересованным лицам обращаться: tiuzen2013@gmail.com. Тел. +(373)68-78-53-81.

Планетарий Одесского национального
университета
им. И.И. Мечникова
приглашает
преподавателей
и учащихся школ, лицеев, гимназий и колледжей
на обзорные лекции
по астрономии:
«ВСЕЛЕННАЯ ВОКРУГ НАС» по программе обучения
в школах и колледжах.
Справки по тел.:
722-03-96, 702-27-96.

Работа
Срочно требуются на работу домработницы, няни, сиделки, садовники, персональные водители. Звоните по телефонам: (098) 765-20-45, (067) 489-10-81, Марина.
Сотрудники в офис по нескольким направлениям. Карьера. Удобный график. Можно без опыта. Тел. (067) 114-38-95.
Студенты, пенсионеры и все желающие! Не упускайте свой шанс работать и отдыхать одновременно. Тел.: (066) 174-49-58, 706-54-57.
Работа в офисе! Высокий доход. Гибкий гра-
фик. Возраст не ограничен. Тел.: (067) 272-93-04, (093) 626-76-01.

Разное
Считать недействительными в связи с утерей круглую печать, книгу учета доходов и расходов Ф-10, свидетельство о государственной регистрации СПД на имя Корженко Олега Викторовича.


На 84-му році пішов з життя
МУДРИК Ігор Михайлович
експедитор перевезення вантажів відділу продовольчого забезпечення відділу матеріального забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ.
Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

На виконання рішення комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 21.09.2012 р. № 734 проводиться конкурс з визначення управителя непроданих активів ВАТ АКБ «Одеса-Банк» (далі – Банк).
Юридична особа, яка претендує здійснювати управління непроданими активами Банку, має відповідати таким вимогам:
банк, який має письмовий дозвіл Національного банку на довірче управління коштами і цінними паперами за договорами з юридичними та фізичними особами, за умови, що він здійснює беззбиткову діяльність, дотримується економічних нормативів, забезпечує в повному обсязі формування резервів за активними операціями та не є об’єктом застосування заходів впливу щодо обмеження, зупинення чи припинення здійснюваних банком операцій (для участі в конкурсі подається відповідна заява);
юридична особа, яка здійснює професійну діяльність щодо надання аудиторських, юридичних, консалтингових, фінансових послуг не менше трьох років, веде беззбиткову діяльність і не має заборгованості перед державним бюджетом України та місцевими бюджетами.
Для участі в конкурсі подаються такі документи:
заява про намір прийняти в управління непродані активи Банку з метою задоволення вимог кредиторів (у заяві зазначається, що особа не є кредитором, учасником/акціонером Банку, не була його пов’язаною особою, не має невиконаних зобов’язань перед Банком і не має конфлікту інтересів);
інформація ліквідатора Банку про те, що претендент не є кредитором, учасником/акціонером Банку, не був його пов’язаною особою, не має невиконаних зобов’язань перед Банком і не має конфлікту інтересів;
нотаріально засвідчені копії своїх установчих документів;
копію паспорта керівника юридичної особи;
фінансову звітність за останній звітний період (рік, квартал) згідно із законодавством України, засвідчену підписами керівника і головного бухгалтера, відбитком печатки юридичної особи, а також підтверджену аудитором;
документ, що підтверджує відсутність заборгованості за податками, зборами та іншими обов’язковими платежами до державного та місцевого бюджетів.
Вимоги до управителя: строк діяльності не менше ніж три роки, наявність кваліфікованих спеціалістів, з досвідом роботи із управління активами, відсутність конфлікту інтересів, найнижча вартість послуг. Кінцевий термін приймання заявок Національним банком – до 30.10.2012 р. до 17.00. Документи подаються за адресою: 01601, м. Київ-8, вул. Інститутська, буд. 9, тел. для отримання інформації (044) 256-04-35.
Адреса ліквідатора ВАТ АКБ «Одеса-Банк»:
65014, м. Одеса, вул. Базарна, буд. 5/5, 6-й поверх,
тел. для отримання інформації (048) 700-33-08.Обсудить на форуме или в блоге