Распоряжение

Bookmark and Share

Про порядок надання соціальних послуг незахищеним верствам населення міста Одеси за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита»
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Міської цільової програми надання соціальної допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси та інших видів фінансової підтримки на 2013 рік, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 21.12.2012 року № 2459-VI:

1. Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради:
1.1. Здійснювати у 2013 році щомісячну дотацію на придбання хлібобулочних виробів підопічним структурних підрозділів департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита» згідно з переліком (додаток 1).
1.2. Продовжувати у 2013 році співпрацю з публічним акціонерним товариством «ІМЕКСБАНК» – уповноваженим банком, стосовно реалізації надання соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита», у тому числі в частині забезпечення одержувачів соціальних послуг платіжними електронними картками.
2. Комунальній установі «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення» на підставі заяв та відповідних документів (додаток 2) формувати відомості одержувачів соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита» з відповідними нарахуваннями.
3. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради організувати роботу торговельної мережі для придбання хлібобулочних виробів незахищеними верствами населення міста Одеси за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита».
4. Комунальній організації Одеської міської ради «Одеський фонд реконструкції та розвитку міського господарства» здійснювати аналіз і звірку інформації та звітності учасників проекту «Соціальна картка одесита».
5. Департаменту фінансів Одеської міської ради здійснювати фінансування надання соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита» в межах відповідних видатків, затверджених у бюджеті міста Одеси на 2013 рік на реалізацію Міської цільової програми надання соціальної допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси та інших видів фінансової підтримки на 2013 рік.
6. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити дане розпорядження в засобах масової інформації.
7. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 13.02.2012 року № 98-01р «Про порядок надання соціальних послуг незахищеним верствам населення міста Одеси за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита».
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О.О.
О. Костусєв.
Додаток 1 до розпорядження міського голови від 22.01.2013 р. № 24-01р
Перелік одержувачів щомісячної дотації на придбання хлібобулочних виробів за допомогою платіжної електронної картки «Соціальна картка одесита»,
які є підопічними структурних підрозділів департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради
1. Діти-інваліди у віці до 18 років.
2. Діти-сироти.
3. Діти, які перебувають під опікою чи піклуванням.
4. Діти з багатодітних сімей віком до 18 років.
Керуюча справами Т. Герасименко.
Додаток 2 до розпорядження міського голови від 22.01.2013 р. № 24-01р
Документи, необхідні для призначення щомісячної дотації на придбання хлібобулочних виробів окремим категоріям громадян
1. Заява.
2. Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) за формою № 1.
3. Копії паспорта, свідоцтва про народження, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (батьків, опікунів, дітей).
4. Для дітей-інвалідів у віці до 18 років – копія медичного висновку про інвалідність.
5. Для дітей-сиріт та дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, – копії розпорядження районної адміністрації Одеської міської ради про призначення піклування над дитиною, свідоцтво про смерть батьків або інші документи, які підтверджують категорію дитини.
6. Для дітей з багатодітних сімей віком до 18 років – посвідчення багатодітної сім’ї.
7. Акт обстеження соціальних та матеріально-побутових умов проживання.
Керуюча справами Т. Герасименко.Обсудить на форуме или в блоге